Морські Тури

eric-ward-CDDju8iCJMg-unsplash-min

Ціна туру в будь-яку з перелічених країн від 590 євро

Що включає в себе вартість туру?

  • Яхта (7 ночей)
  • Капітан
  • Пальне
  • Стоянки в маринах

Які додаткові витрати?

  • Доїзд (авіа або авто)
  • Харчування

Які напрямки?

Туреччина Мармарис (аеропорт Даламан)

Яхтинг в Туреччині – чудовий старт для новачків у вітрильництві. Така відпустка стане чудовою альтернативою звичному пляжному відпочинку. Тут багато затишних бухт, неймовірні піщані пляжі та цілі архіпелаги островів з власним мікрокліматом, які ви зможете побачити з моря. Наш маршрут прокладений відомими курортами Туреччини – Фетхіє, Олюденіз, Каш, тож культурна програма вам забезпечена. Тут море незвичайною прозоре і кришталевою чистоте – це робить подорож легкою та приємною навіть для тих, кому боязко в перший раз виходити в море на яхті.

Хорватія Спліт (аеропорт Спліт)

Тисячі різних островів з десятком дивовижних бухт, кришталево чисте море і ясне небо, запах соснового лісу та дивовижна, незабутня архітектура. Хорватія – край, де головним символом країни є яхтинг. З моря, ви поглянете на цю країну зовсім по-іншому, адже Хорватія вважається природним заповідником, який славиться своєю незайманою флорою, природними джерелами, чистими повноводними річками та озерами.

Греція Афіни (Аеропорт Афіни)

Яхтинг в Греції вважається одним з кращих в світі. Від початку травня і до кінця листопада тут тримається відмінна погода, практично завжди спокійне море і немає сильних вітрів. Яхтовий тур стартує в неймовірних Афінах, через острови Саронічної затоки з неповторними маринами, бухтами і кришталево чистою водою. Уздовж усього узбережжя Греції розташовано безліч красивих островів – понад дві тисячі, причому, тільки 700 з них населені. Це подорож по країні, повній міфів і легенд. Ви зможете насолодитися не тільки красою місцевості, традиційною кухнею, а й сходами і заходами сонця в морі, тихими відокремленими бухтами, зоряним небом, попірнати і поплавати в чистому морі. Яхтинг в Греції – це можливість побачити унікальні острови та античні пам’ятки, насолоджуватися теплим Егейським морем, знайти унікальні фотокадри чи навіть попрацювати під морським бризом.